Вибираємо зручний і якісний інвентар

  • 06 ноября 2013 00:00:00
  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 2174
  • 0
 
Експерти рекомендують - ОфісМенеджер, Як обрати товар, Як обрати господарські товари

Вибрати зручний та якісний інвентар, можна тільки знаючи особливості його використання.

Вибрати зручний та якісний інвентар, можна тільки знаючи особливості його використання.

Існує кілька видів граблів, які відрізняються між собою не тільки виконанням, а також призначенням і функціональністю. Всі існуючі садові інструменти цього типу поділяються на вироби з жорсткими, гнучкими зубами. Залежно від призначення, покупець віддає перевагу тому чи іншому виду інструменту.

Незважаючи на великий асортимент, різниця в ціні, для надійної і довговічної роботи краще віддати перевагу суцільнометалевим граблях. Ширина робочої частини в таких моделей від 11 до 16 сантиметрів. Звичайно, бувають виключення в особливих типів інструменту.

Жорсткі зуби

Ширина робочої частини граблів становить мінімум 35, довжина зубців близько - 7 сантиметрів.

Такий виріб чудово підійде для підтримки порядку на прилеглій до офісу території, а саме розбивки грудочок землі, з якими неможливо впоратися звичайною лопатою. Вони універсальні і підходять також для прибирання сміття, до того ж, володіють високою міцністю.

У свою чергу виділяють вироби з прямими і витими зубами. Вироби з прямими зубами виготовляються з більш щільного, товстого металу, у той час, як для виготовлення кручених зубів використовують більш тонкий аркуш, на якому роблять розрізи, наступним поворотом шматочків на 90 або 180 градусів.

Виті моделі мають свою перевагу: вони краще справляються з розпушуванням грунту, не деформуючись при цьому.

Гнучкі зуби

Робоча частина цієї моделі представлена у вигляді віяла. Це дуже важливий момент – при покупці обов'язково перевірте, наскільки міцно зуби кріпляться до основи.

Граблі з гнучкими зубами найбільш часто використовують для збирання осіннього листя або іншого легкого сміття з газонів, доріг, клумб. Їх основною особливістю є саме «гнучкість», завдяки якій ці граблі не здатні завдати шкоди іншій рослинності.

Розрізняють дротові і пластинчасті граблі віялового типу. Їх відмінність полягає в пристрої зубів: дротяні моделі виготовлені з дроту круглого перетину, яка зігнута вниз на кінцях, а пластинчасті – виконані з тонких пластинок металу.

Пластинчасті моделі володіють більшою пружністю, довговічні й надійні. Дротові – більш міцні і можуть використовуватися для розпушування ґрунту газонів.

Особливості черешка

Якщо ви визначилися з типом грабель, приділіть увагу черешку. Щоб було зручно працювати тривалий час, держак повинен підходити по зростанню. Оптимальний варіант – це коли виріб нижче Вашого плеча не менше 10 див.

Традиційним матеріалом для черешка є дерево. На відміну від пластику, він довговічний і витримує великі навантаження. Однак, такий держак досить важкий, саме тому зараз користуються великою популярністю «полегшені» моделі, з алюмінію або композиція алюмінію з деревом.

Де купити?

Найбільший вибір допоміжного інструменту представлений на нашому сайті, тому ми рекомендуємо здійснювати покупки виключно на officem.com.ua. Виберіть граблі будь-якого типу за вигідною ціною, а ми доставимо Вашу покупку прямо до дверей дому або офісу.

Звертаємо Вашу увагу, що компанія «Офіс Менеджер» продає тільки якісний садово-городній інвентар, який прослужить довгі роки!

Бажаємо вдалих покупок!

 
 
 
 
© ТОВ «Офісменеджер» 2007-2022
Створення та просування сайту